Hakkımızda

Mavi Rafting'e Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Mavi Raft, Köprülü Kanyon'un yerli ve önde gelen doğa sporları firmalarından biridir. Köprülü Kanyon'un muhteşem doğal güzelliklerini keşfetmek ve heyecan dolu anlar yaşamak isteyenler için geniş bir yelpazede aktiviteler sunmaktadır.

Firmanın öncelikli faaliyeti olan rafting, deneyimli rehberler eşliğinde gerçekleştirilmekte ve katılımcılara güvenli bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca rafting dışında, konaklama imkanları da sunarak misafirlerin Köprülü Kanyon'un büyüleyici atmosferini daha fazla keşfetmelerine olanak tanır.

Mavi Raft, müşterilerine unutulmaz bir deneyim sunmak için titizlikle hazırlanmıştır. Profesyonel ve deneyimli rehberler, müşterilerin güvenliği ve keyifli vakit geçirmeleri için gereken tüm önlemleri alır. Ayrıca müşterilere, aktivitelerin ardından dinlenmek ve rahatlamak için konforlu konaklama imkanları sunulmaktadır.

Firma, doğa sporları tutkunlarına Köprülü Kanyon'un eşsiz güzelliklerini keşfetme ve adrenalin dolu anlar yaşama fırsatı sunmaktadır. Mavi Raft ile, doğayla iç içe unutulmaz bir maceraya adım atabilirsiniz.

Biz Kimiz

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız,

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız.

Vizyonumuz

Farklı yaşayış felsefesine sahip, ortak ve kendi özellikleriyle benzeşen bireyler ile beraber olma isteği olan, kaliteli hizmet ve %100 misafir memnuniyetiyle, kendisini bu camianın bir parçası olarak hisseden bireyleri, prestijli mekanda bir araya getirmek, bu mekanı buluşma ve kaynaşma merkezi haline dönüştürmektir .

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kalite ve Saygı ve Bağlılık

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlıyız

WhatsApp Hemen Ara