HİZMETLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Her geçen gün siz değerli iş ortaklarımıza sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur. Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirler ve uygulamalar yapmayı başarmış olup; gelişen teknolojiyi etkili ve hızlı biçimde kullanarak, farklı teknik uygulama ve alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Antalya Rafting Hizmeti

Antalya’da rafting yapılan tek yer Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinden geçen Köprüçay ırmağıdır. Doğa harikası kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen Köprüçay ırmağı, milli parkın içerisinden geçerek Belkıs Aspendos’dan Akdeniz’e dökülür. Irmağın batısında ki antik Selge kenti, ırmak kenarındaki tarihi kaleler, su kemerleri, Roma devrine ait taş köprüler ve yollar gibi pek çok arkeolojik kalıntılarla süslü bu bölge Türkiye'nin en güzel doğal rekreasyon alanlarından birini oluşturur. Irmağın milli park içinden akması özelliği raftinge katılan misafirlerin nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros dağlarını seyretme imkanı da sunmaktadır. Tarihi Oluk Köprü ve Karabük Köprüsü arasındaki 14 kilometrelik alanda yapılan tur, 2-3 zorluk derecesine sahiptir. Rafting firmalarının tesisleri aynı zamanda tur bitiş noktalarıdır. Tesisimiz konumu itibariyle rafting parkurunun en son noktasında yer almaktadır. Bu avantajlı konumu sayesinde misafirlerimiz en uzun rafting parkurunu tamamlamış olurlar. Sunduğumuz turlara katılmak için macera merkezimize kendi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi bizim klimalı araçlarımızla da otelinizden ya da belirli güzergâh noktalarından alınabilirsiniz. Alanya, Manavgat, Side, Belek, Antalya’dan transfer imkânı sunmaktayız.


RAFTİNG DETAYLARI

Antalya Kanyoning Hizmeti

Bu kombine seçeneğimiz, Rafting ve Kanyoning gibi iki heyecanlı ve zorlu turun birleştirilmesinden oluşturulmuştur. Bu kombinasyona katılacak grup üyelerinin nispeten daha kondisyonlu ve dayanıklı olmaları gerekmektedir. Novaraft Anakampı’nda rehberleri tarafından tur hakkında bilgilendirilen katılımcılar gerekli teknik malzemelerini kuşandıktan sonra Kanyoning turuna başlarlar. Kanyonun girişinden itibaren kimi zaman yürüyerek, yüzerek ve dalarak kimi zaman kayalardan atlayarak, tırmanarak ve şelalelerden kayarak ilerleyen katılımcılar kanyonun çıkışında ufak bir moladan ve meyve, çikolata ile enerji yenilemesi yaptıktan sonra kendilerini bekleyen Rafting botlarına binerek dalgaların arasına karışırlar.


KANYONİNG DETAYLARI

Antalya Kayaking Hizmetleri

Kayaking :Akarsu kanosu, akış hızı yüksek nehirler ve dereler üzerinde tek kişilik ya da iki kişilik, şişme plastik teknelerle yapılan bir su sporudur. Akarsu kanosunda tura başlamadan önce güvenlik brifingi ve kısa bir eğitim verilmektedir. Her bir katılımcı kano turuna başlamadan önce kask ve can yeleğini giymek zorundadır. Ardından eğitim süreciyle birlikte nehirde senkronize bir şekilde nasıl kürek çekilir, maksimum kürek performansı nasıl elde edilir gibi bilgiler verilir ve kısa bir pratik sonrası pekiştirme yapılır. Tur esnasında bütün kanolar birbirini takip etmek zorundadır. Tur süresi boyunca en az bir nehir rehberi kano hocası bütün katılımcıların güvenliğini alırken aynı zamanda onlara yardımcı olmaktadır. Kritik geçiş noktalarında problem çözme, akıl yürütme, ekip ruhunu ortaya çıkarma, doğaya ve dalgalara uyum sağlama gibi insan yetilerini geliştiren ve hat safhaya ulaştıran akarsu kanosu mutlak suretle denenmesi gereken bir ekstrem spor olarak göze çarpmaktadır.


KAYAKİNG DETAYLARI

Antalya Zep Line Hizmeti

Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek (koşum, harness,) kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir.
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet kemeri giyerek (koşum, harness,) kendi ağırlığınızla ve yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir.


ZEP LİNE DETAYLARI

Antalya Doğa Kampı Hizmeti

Köprülü Kanyon Çayının yanı başına bulunan çadırlarımızda gündüz adrenalin dolu rafting heyecanını yakından izleme olanağı sağlar, çınar ağaçları arasında hamak keyfi ile Tarih, Doğa ve Akarsuyu ile akşam yapılan eğlenceler, sıcak bir kamp ateşi etrafında yeni arkadaşlıklar edinecek ve bu ortamda sohbete doyamayacaksınız.


DOĞA KAMPI DETAYLARI

Antalya Rafting Transfer Hizmeti

Sunduğumuz turlara katılmak için macera merkezimize kendi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi bizim klimalı araçlarımızla da otelinizden ya da belirli güzergâh noktalarından alınabilirsiniz. Alanya, Manavgat, Side, Belek, Antalya’dan transfer imkânı sunmaktayız.


TRANSFER DETAYLARI
Call Now ButtonHEMEN ARA