FİYAT

150 TL

  • Tur Fiyatı

SÜRE

1 GÜN

  • Tur Süresi

KONUM

ANTALYA

  • Transfer Bölgeleri

MİNİMUM KİŞİ

1

  • Katılımcı Sayısı

Tura Bozburun dağının devasa panoraması altında ilerliyoruz. Öğle yemeği için alabalık çiftliğinde bulunan restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğinde balık yemenizi tavsiye ederiz.
Antalya’nın en popüler iki outdoor macera aktivitesini aynı gün içerisinde bir araya getiriyoruz. Katılımcılar arazi araçlarıyla dere tepe maceranın tadını çıkarırlar. On kişiye kadar varan kapasitedeki araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz jeep safari, heyecan arayan misafirler için en ideal seçeneklerden birisidir. Aktivitede 4×4 Land Rover Defender arazi araçları kullanmaktayız.

Sürüş güzergâhı çoğunlukla offroad olarak bilinen engebeli toprak yollarda ve dağlık arazilerde seyreder. Katılımcılar Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki dağ köylerinde Toros dağları manzaraları eşliğinde harika bir yolculuk yaparlar. Kimi zaman ormanlardan ve derelerden de geçen rota üzerinde iki bin yıllık tarihi Roma köprüleri, su kemerleri ve diğer antik kalıntılar da görülebilir. Tur süresince büyük kanyonu da içeren birçok muhteşem manzara noktalarında fotoğraf molaları verilir. Jeep Safari turundan sonra ırmak kenarındaki restoranımızda öğle yemeğini yiyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından gerekli bilgileri ve ekipmanlarını aldıktan sonra rafting turuna başlarlar ve dolu dolu geçecek olan günün ikinci kısmına geçerler.

Jeep Safari turunda araçları mutlaka ekibimizin sürücüleri kullanmaktadır. Katılımcılar araçları kendileri sürmezler..

Tur Tarihleri: 12 ay boyunca mevsim uygun olduğu takdirde 4-10 kişi arası gruplara istenilen günlerde hizmet verilir.

Transfer Bölgeleri: Antalya,Kemer, Belek, Side, Manavgat, Alanya

Minimum Katılımcı Sayısı: 1 Kişi

Yaş Limiti: 7 yaşından itibaren

Tur Fiyatı(Transfersiz): 150 TL

Tur Fiyatı(Transferli): 200 TL

Fiyata Dahil Olanlar: Jeep Safari Turu, Rafting Turu, Öğle Yemeği, Transfer(seçilmesi durumunda) Tur Ekipmanları, Tur Rehberleri, Araç Sürücüleri, Aktivite Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Hediyelik Eşya, Video ve Fotoğraf Çekimleri, Su Ayakkabısı

Yanınızda Getiriniz: Su ayakkabısı ya da Spor ayakkabı (terlik uygun değildir), Havlu, Tur için kolay kuruyan giysiler, Tur sonrası için yedek kıyafet, Ekstra harcamalar için bir miktar para

Not 1: Uygun ayakkabısı olmayan misafirlerimiz tesisimizde uygun fiyat karşılığında rafting ayakkabısı satın alabilirler.

Not 2: Kendi aracıyla gelen misafirlerimiz rezervasyon yapmali ve verilen saat te tesisimizde hazır bulunmalıdırlar.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Mesaj