Monster Safari

Monster Safari & Rafting

Antalya’nın en popüler macera aktivitesini aynı gün içerisinde bir araya getiriyoruz. Katılımcılar arazi araçlarıyla dere tepe maceranın tadını çıkarırlar. On kişiye kadar varan kapasitedeki araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz jeep safari, heyecan arayan misafirler için en ideal seçeneklerden birisidir. Aktivitede 4×4 arazi araçları kullanmaktayız.

Sürüş güzergâhı çoğunlukla offroad olarak bilinen engebeli toprak yollarda ve dağlık arazilerde seyreder. Katılımcılar Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki Parkur içinde  manzaralar eşliğinde harika bir yolculuk yaparlar. Kimi zaman ormanlardan ve derelerden de geçen Bir Parkurdur. Tur süresince Köprülü Kanyon Nehrini  içeren bir kaç muhteşem manzara noktalarında fotoğraf molaları verilir. Monster Safari turundan sonra ırmak kenarındaki restoranımızda öğle yemeğini yiyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından gerekli bilgileri ve ekipmanlarını aldıktan sonra rafting turuna başlarlar ve dolu dolu geçecek olan günün ikinci kısmına geçerler.

Monster Safari turunda araçları mutlaka ekibimizin sürücüleri kullanmaktadır. Katılımcılar araçları kendileri sürmezler.

 

Tur Tarihleri: 01 Mart – 31 Kasım tarihleri arasında belirtilen günlerde

Transfer Günleri: (HERGÜN) Kendi aracıyla gelen misafirlerimiz haftanın diğer günleri için de rezervasyon yaptırabilirler

Transfer Bölgeleri: Antalya, Belek, Side, Manavgat, Alanya

Minimum Katılımcı Sayısı: 1 Kişi

Yaş Limiti: 8 yaşından itibaren

Tur Fiyatı(Transfersiz): Sorunuz

Tur Fiyatı(Transferli): Sorunuz

Fiyata Dahil Olanlar: Monster Safari Turu, Rafting Turu, Öğle Yemeği, Transfer (seçilmesi durumunda), Tur Ekipmanları, Tur Rehberleri, Araç Sürücüleri, Aktivite Sigortası